Kontakt tel. +48 783 695 903

O Firmie

Badamy już od 1995 roku. Ośrodek Badań Psychologicznych Marta Nowak został wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną pod numerem 8/2019 prowadzonym przez marszałka województwa wielkopolskiego. Ośrodek wyposażony jest w niezbędne testy i kwestionariusze oraz profesjonalny sprzęt do wykonywania badań psychologicznych. Nasza doświadczona kadra zapewnia szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne: dysponujemy m. in. salą badań grupowych, profesjonalną i nowoczesną ciemnią, w której wykonujemy badania widzenia zmierzchowego i reakcji na olśnienie. Wszystkie badania psychologiczne przeprowadzane są w sprzyjającej badanemu atmosferze. Oferta Ośrodka Badań Psychologicznych skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

O Psychologach

Mgr Marta Nowak - Psycholog transportu, pracy i organizacji.

mgr Marta Nowak

anglista, psycholog, psycholog transportu, pracy i organizacji.

Absolwentka psychologii (specjalność psychologia pracy i organizacji) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych Psychologia transportu w SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Poznaniu, studiów podyplomowych Przygotowania pedagogicznego dla psychologów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologii angielskiej (specjalność przedsiębiorczość z językiem biznesu).

Jako psycholog transportu mgr Marta Nowak została wpisana pod nr 375/P do ewidencji psychologów uprawnionych do badań w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Jako psycholog upoważniony do przeprowadzania badań osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń mgr Marta Nowak została wpisana pod nr 106/2022 do wykazu psychologów umieszczonego w rejestrze Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.