Kontakt tel. +48 783 695 903

[12.10.2020r.]

Wywiad w prestiżowym magazynie branżowym Transport i Spedycja.

W najnowszym wydaniu magazynu Transport i Spedycja mogą Państwo przeczytać wywiad przeprowadzony z właścicielem naszego ośrodka zatytułowany "Zawód kierowcy jest niezwykle stresującą profesją".
Z Martą Nowak, psychologiem, psychologiem transportu, pracy i organizacji, rozmawia Joanna Szmatuła. Zachęcamy do lektury.

Przyczytaj wywiad   Zamów magazyn

[31.05.2020r.]

Bezpłatne warsztaty psychologiczne!

Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty psychologiczne pt.: "Samoocena i poczucie własnej wartości" w dniach 17 oraz 24 czerwca 2020r. o godzinie 17:00. Zapisów można dokonać telefonicznie pod numerem 783 695 903.

Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia.

[10.02.2020r.]

Ruszają zapisy do psychoterapeutów!

Rozpoczynamy pracę w nowo otwartym Punkcie Psychoterapii Ośrodka Badań Psychologicznych już od 5. marca, dlatego już teraz oferujemy Państwu możliwość skorzystania z psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej, konsultacji psychologicznej oraz wsparcia i poradnictwa dla rodziców. Terminy wizyt dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych Pacjentów. Rejestracja wizyt możliwa jest pod numerem telefonu 783 695 903.
Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

[03.01.2020r.]

Otwieramy Punkt Psychoterapii.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od 5 marca bieżącego roku Ośrodek Badań Psychologicznych będzie znajdować się już w drugim punkcie na mapie Poznania. Na placu Kolegiackim 12A (III piętro) otwarty zostanie Punkt Psychoterapii, do którego zapraszać będziemy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Sprawdź lokalizację

[25.09.2019r.]

Nowa zakładka na stronie!

Miło nam Państwa poinformować, że na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka poświęcona sekcji zdjęć. Galeria daje Państwu możliwość śledzenia nadchodzącej metamorfozy naszych gabinetów na bieżąco.
Zobacz zdjęcia

[10.09.2019r.]

Obecność ośrodka na Mapach Google.

Aby ułatwić Państwu dojazd do naszego ośrodka zarejestrowaliśmy firmę na Mapach Google. Od tej chwili mogą Państwo z łatwością wyznaczyć najdogodniejszą dla siebie trasę prowadzącą do ośrodka badań psychologicznych. Bezpośredni link do lokalizacji w mapach znajduje się poniżej.

Mapy Google

[24.08.2019r.]

Kompleksowe usługi z zakresu medycyny pracy.

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że od września br. rozpoczynamy współpracę z lekarzem medycyny pracy!
W związku z powyższym będą mieli Państwo możliwość wykonania u Nas badań psychologicznych i lekarskich w ciągu jednego dnia bez konieczności odwiedzania wielu placówek.
Innymi słowy zapewniamy Państwu kompleksowe usługi z zakresu medycyny pracy, dlatego zapraszamy do wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu 783 695 903 lub 608 315 130.

[10.08.2019r.]

Zmiana nazwy i adresu pracowni.

Wraz z początkiem sierpnia 2019r. Pracownia Psychologiczna zmieniła swoją nazwę na Ośrodek Badań Psychologicznych Marta Nowak. Ośrodek mieści się w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej przy ul. Szylinga 1 (wejście C) w Poznaniu - LINK. Wraz ze zmianą nazwy zmienił się przede wszystkim zakres usług - rozszerzyliśmy je o badania psychologiczne osób występujących o pozwolenie na broń oraz badania psychologiczne osób wykonujących zawody określone w ustawach. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Usługi.

[06.05.2019r.]

Rozszerzamy zakres usług!

Ośrodek badań psychologicznych poszerza swoje usługi! Przez okres wakacji (lipiec-sierpień) pracownia psychologiczna organizować będzie warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców. Warsztaty dotyczyć będą między innymi gotowości szkolnej oraz tematyki doradztwa zawodowego, jak np. wybór szkoły średniej bądź wyższej.

[18.04.2019r.]

Nadchodzące zmiany.

Już niebawem pracownia psychologiczna Marta Nowak powiększy zakres oferowanych przez siebie usług.
Szczegóły już wkrótce.